.. přidej se do collective club graphic :).

Červen 2011

je to tu VGS

30. června 2011 v 20:35 | baruska

no je tu tedy první velká grafická soutěž, ale tentokrát to bude trochu jiné naposledy se to dělalo postupně, ale teď to bude najednou. Stačí se jen přihlásit tedy do komentářů napsat:1.jméno
2.adresu blogu
3. jak dlouho děláte grafiku?
no a když tohle to vyplníte, tak už můžete zabrousit do grafického programu a začít tvořit. No ale ještě stále jsme se nedostali co bude za úkol takže: uděláte layout (dess- ale poskládanej ne na kusy jinak neberu), dál ikonku oddělovač a nakonec ukázku jednoho popisku. A teď se dostáváme k tématu bude to do stylu retro. je toho dost tak doufám že se někdo přihlásí. jen se přihlašujte začátečníci pokročilý na tom nezáleží každej umí něco čím víc tím líp.
Uzavírání přihlášek beru dokud neřeknu dost :) ale pokud jich tu bude míň než 6 tak nezačnem!
vytvořené výtvory buď umístíte na svůj blog nebo pošlete na email baruska31@centrum.cz
no ale ještě nezapomenout na ceny:
1. místo: roční místo neboli reklamu na tomto blogu jinak řečeno dostanete titul grafika
2. místo: půl roční reklamu na tomto blogu + diplom
3. místo: čtvrt roční reklamu na tomto blogu + diplom

Nepište mi tu že se nepřihlásíte že nemáte na to nebo že nemáte na tu a tu! Nerozhodujou hlasy ale já neboli porota která mi bude pomáhat vybírat nejlepší výtvor takže i začátečníci kteří si myslejí že na to nemají se přihlásí a ukážou co v nich je, a když náhodou nevyhrajete nic se nestane skusíte to znovu.

layout na objednávku 0.21.

30. června 2011 v 14:35 | baruska |  objednané layouty
tak je tu layout se psíkem v růžovém stylu doufám že se bude líbit :)


změny a novinky

26. června 2011 v 15:22 | baruska
jak už nadpis napovídá, budou tu změny. Co se týče změn spíš tím myslím nový layout tentokrát bude barevnější ne jen dva odstíny ale víc odstínů, trochu prozradím s čím to bude bude to na téma mad ... v překladu šílený ... dál už neprozradím. No a co se týče těch novinek připravuji něco jako jsou Fan cluby já budu mít Team club a budou se tam moc ostatní grafici přihlásit nebude to jen o tom že budete mít na svém blogu ikonku tohoto clubu ale budou také různé soutěže a já newím co, to ještě musím dopilovat. S nápadama vás jistě nevykopu, ale uvítám je!!!

a ještě abych nezapoměla také chci poděkovat za návštěvnost kterou jste mě dali hned druhý den po rozjezdu blogu a jestli se ptáte jestli mě to překvapilo? já vám odpovídám ano překvapilo tohle jsem opravdu nečekala přes 100 lidí opravdu vám za to děkuji :)

layout na objednávku 0.20.

24. června 2011 v 14:47 | Baruska |  objednané layouty
je tu další layout na objednávku s tématem ROCK pro Vilmuš která si u mě nechala udělat už několikátej layout a tak to pro mě znamená že se ji moje výtvory líbí doufám že i tenhle nesklamal i když sem nevěděla jak ho udělat jinak popisky jsou jen ty nejlehčí tak pak napiš jestli ho a je budeš chtít. sry za spoždění...tohle je jeden popisek na ukázku :)

layout na objednávku 0.19.

20. června 2011 v 18:07 | baruska |  objednané layouty
tak je tu od stávky první layout na objednávku a doufám že se aspoň trochu líbí budu ráda když okomentujete tak zatím :) jinak mi pak ještě majitelka může napsat co by chtěla na layout napsat jméno nebo nějaký vzkaz to je na ní já to tam dodělám a je to :D

layout flowers

13. června 2011 v 17:24 | Baruska
už od neděle je tu nový layout ale nějak sem o něm nic nenapsala, a tak to chci napravit. Na to že to je můj první layout v PS to je nic moc :) doufám že udělám lepší ale hlavně barevnější chtěla sem trochu zaexperimentovat s tmavými barvami ale dopadlo to hůž než sem očekávala takže tu asi zůstane do konce měsíce nebo prostě než udělám nový ale kdo ste si všiml ještě před tímhle byl jeden s herečkou helenou Bonham Carter je to moje oblíbenkině a myslela jsem si že by se hodila na grafickej blog jenže radši nemyslet prostě layouty na grafickej blog budou s brushů mimochodem mám jich hafo novejch, z nějakejch textur atd... žádný herci herečky ani zpěváci zpěvačky tu nebudou prostě tu nebudou žádný lidi!

nezdá se vám že píšu nějaký dlouhý články natože vždy chci napsat jen 2-3 věty? :D

Už zas naplno

12. června 2011 v 11:53 | Baruska
takže layout je, rozcestníky jsou, popisky na svém místě taky skrátka blog je zas v plném provozu objednávky přijímám už po nich přímo slintám (obrazné řečeno) tak doufám že nějaký budou no šup šup návštěvnost chci mít jako dřív v nejbližší době pokud budou účastníci se chystám udělat nějakou soutěž nebo VGS!!!

Rozcestník menší grafiky

11. června 2011 v 15:30 | Baruska

Rozcestník Layoutů

11. června 2011 v 15:27 | baruska

jsem zpět

5. června 2011 v 10:36 | Baruska
takže PC mám opravenej nakonec to hardisk nebyl jenom 4 viry z demo her prej takže všechny věci v počítači mám dokonce i PS ten chlap mi tam ale dal PS Element jenže ten mi je na nic takže sem si musela říct kámošoj a tak mám PS CS5 to de ne? ale nic to znamená že začínám zase dělat laye na objednávku a ještě budu upravovat celej blog od laye počínaje až k rozcestníkům atd. teďka makám na novým layi ale bohužel zas až tak moc PS neznám jde to pomaleji a druhej problém je že furt nevím na jaký téma bude už sem zkoušela víly nic Londýn nic a je toho ještě víc ale nic není pro grafickej blog dobrý tak to ještě chvíli potrvá ale nápady klidně pište no vlastně jestli má kdo za tu dobu co sem tu nebyla se mě tak nehorázně snížila návštěvnost že se bojím jestli zase bude aspoň jako dřív doufám že jo :)...