.. přidej se do collective club graphic :).

Červenec 2011

Memory game

29. července 2011 v 13:28 | baruska
tak tady je ta hra. Vysvětlím co je zač: je to obyčejné pexeso, akorát že místo obrázků budete hledat různě dlouhé reklamy, které by pak byli na tomto blogu. Prostě vy do komentářů vždy napíšete například číslo 2 a 34 atd... a já až ukončím soutěž nebo prostě to tipování, tak se kouknu do výsledků, a když jste si tiply správně tak je reklama vaše (jsou různé reklamy: 1 měsíc až 12 měsíců jde to ne?) ale reklamu dostanete jen když trefíte 2 stejné reklamy prostě když v pexesu hledáte dva stejné obrázky tady budete hledat dvě stejně dlouhé reklamy. Nezapomeňte v komentu uvíst váš blog abych mohla dát vašemu blogu reklamu!
pro zvětšení klik na obrázek.

odjíždím :)

28. července 2011 v 23:02 | baruska
zítra odjíždím na týden pryč, a pak příští týden zase pryč, a tak tu 14 dní nebudu a tak ani nebudu moc dělat grafiku pro vás. Jenže vám to je úplně jedno, protože vás stále odmítám že vám tu grafiku neudělám :D jenže já si ty prázdniny nebo tu půlku prázdnin co ještě zbývá chci užít na plno! nechci jako vy od rána sedět u počítače a nedělat nic jiného než čumět do obrazovky a cvakat na klávesnici :D no prostě vám radím mazejte od těch počítačů a běžte si užít ty prázdniny!!! Nebo vám utečou jako voda sice u počítače, ale bez jediného zážitku (teda jestli pro vás není zážitek že jste se dostali o 20 levelů dál v nějaké hře jako je wowko nebo jak se to píše. A až budete zas sedět ve škole a budete naříkat ať už jsou prázdniny (což asi všichni známe), tak asi budete trochu litovat že jste si je neužili víc :)

no nemám pravdu???
jenže na druhou stranu, kdyby jste vy neseděli u PC já bych neměla návšěvnost :( ale já bych se jí klidně vzdala kdyby to bylo kvůli vám ;)
Ale jestli se vám stejně tenhle článek zdá jako pitomost, a jste si jisti že si prázdniny užijete u PC budiž, já jsem si totiž pro vás připravila memory game (v překladu pexeso) ale nebude to pexeso s obrázkama a tak. bude to pexeso ... to vám nemůžu říct třeba by si to nějaká kopírka okopčila, a než bych to sem zítra nebo kdy dala, ona už by to dávno měla, a ještě dřív než můj nápad bude mít svojí podobu. Protože jsem si tak trochu jistá že to (doufám) nikdo nevymyslel, tak to zatím udržím v tajnosti ;) ale stejně myslím že by se někomu mohla líbit.

layout na objednávku 0.28.

26. července 2011 v 20:39 | baruska |  objednané layouty
s prvním autorským layoutem jsem 100% spokojená! Uvidíme na kolik bude spokojená Mickee :)
a ještě popisky:

layout Fairies

26. července 2011 v 16:46 | baruska
slíbený zelený layout je tu :) co mu říkáte? mě se nehorázně líbí, a chtěla sem ho dát až když budu odjíždět (už 2 týdny ho mám na skladě). Ale pořád ještě pár barev mi chybí, které na layouty na mém blogu nebyly. A také moje trable jsou fuč. Když sem po stávce rozjížděla blog, psala jsem že nevím s čím bych udělala layout :( měla jsem problém vymyslet jak bych pro nikoho layout udělala :( to je také pryč! Prostě už vím s čím bude další layout na tento blog a jsem ráda!

achjo :(

24. července 2011 v 16:41 | baruska
vzdychám můj layout už není originální. Na jendom blogu který se přihlásil do mé VGS jsem našla ehm vlastně jen záhlaví s příšerkama engendros :( možná je takových layoutů spousta ale měla jsem radost že jsem žádný nenašla. Asi budu brzo měnit tenhle se mi přetsává líbit tak asi nový bude do zelené barvy :)

Vyhodnocení VGS 2011

24. července 2011 v 16:26 | baruska
tak je tu konečně vyhodnocení grafický soutěže. Vhodnocení je udělaný jako obrázek jelikož by se mě to do článku nevešlo. Takže najdete to tu

problém

21. července 2011 v 20:36 | baruska
dnes jsem už chtěla zveřejnit vyhodnocení VGS 2011, jenže nejde mi uložit článek ani zveřejnit jenže proč? píše mi to že jsem přesáhla počet 40000 znaků :( já jsem ale nepřesáhla ani 1000 znaků nevím co s tím :( jestli mě to bude takhle blbnout i zítra udělám to jako obrázek který bude hrozně dlouhý a nebo to dám do nějakého textového editoru a zveřejním na blog :) nic víc asi udělat nemůžu ;)

layout na objednávku 0.27.

16. července 2011 v 19:26 | baruska |  objednané layouty
no je tu summer layout jsem s ním na 100% spokojená a myslím že vtipný je jak si majitelka přála :)


layout na objednávku 0.26.

16. července 2011 v 17:33 | baruska |  objednané layouty
no tak tohle je náhrada za ten předešlý který se majitelce moc nezamlouval nebyl podle jejích gust :) jenže s tímhle nejsme vůbec spokojená a když nebude ani majitelka chápu jí ;)
ikonky Hello Kitty a Stewie

16. července 2011 v 17:12 | baruska |  Ikonky


myslím že ta se Stewie nebo jak se to píše se mě celkem povedla co vy na to? :)


avatars drinks

16. července 2011 v 14:37 | baruska |  Ikonky

avatars summer

16. července 2011 v 14:16 | baruska |  Ikonky

layout colored

16. července 2011 v 11:08 | baruska |  free layouty


účastníci ve VGS 2011

15. července 2011 v 15:04 | baruska
máme tu 8 soutěžících moc mě to potěšilo :) ještě teda vybrat od nich výtvory a budu hodnotit tedy já a druhý porotce (je to kluk) :)
výtvory budu vybírat do 19.7. ode všech!!! přihlásili jste se tak se prosím taky účastněte :)
tady je seznam všch soutěžících:
Šárka Prokopová (http://sharilen.bloger.cz/)
Veronika Dvořáková (http://only--for-you.blog.cz/)

Ještě jednou radši píšu co je za úkol: layout/design, ikonku, oddělovač a ukázku popisku. Téma je RETRO :)

takže teda máte čas na výtvory do 21.7. ani o den víc! :)
Výtvory mě posílejte na email baruska31@centrum.cz nebo si je dejte na blog a mě napište kde ho najdu :)


Obrázek do soutěže

13. července 2011 v 14:40 | baruska
měly jsme úkol s grafiky na téma vyfoť slunce a dej ho do černého rámečku. jenže u ná slunce nesvítí a je tak trochu zataženo ale je teplo. Ale k šedému až do černého mraku mě moc nešel černý rámeček splívalo to s ním :( tak sem musela trochu upravit no. Takže zniklo z toho tohle:


jsou v clubu Collective club Graphic

13. července 2011 v 13:05 | baruska
tady jsou a budou všichni kdo jsou v Collective club Graphic:
ikonky Miley Cyrus a Selena Gomez

13. července 2011 v 12:42 | baruska |  Ikonky
jsou tu dvě ikonky jedna s Miley Cyrus a druhá Selena Gomez :)


Collective Club Graphic

11. července 2011 v 19:05 | baruska
jak už jsem psala v předešlém článku změny a noviny udělám něco jako je Fan club tak já udělám Collective Club Graphic už ho mám nebo spíš jeho ikonku no zatím nic extra byla to rychlovka jen provizorní, a tak se trochu rozepíšu co zahrnuje a co vlastne ten Collective Club Graphic je:
Collective Club Graphic je club jen pro grafiky což je asi jasný kdo bude v clubu bude mít jak bych to řekla nejlíp no prostě budete mít určitý výhody jako že reklamu na mém blogu to jen proto protože budete zapsaný tu na mém blogu ale o to nejde když někdo zavítá na můj blog s tím že shání nějaký dobrý grafický blog a moje grafika se mu nebude líbit kukne do odkazu k článku kde budete mít vy svůj odkaz ten dotyčný si prohlídne různé odkazy a třeba si zrovna u vás něco z grafiky objedná.
to je zatím asi vše ale když nějakého grafika něco napadne co by se mu líbilo a co by stálo za to být v Collective Club Graphic sem s tím když se mi to bude líbit připíšu to sem :)
Chceš se přihlásit? tohle vyplň do komentu
1.Jméno (přezdívka)
2.email
3.blog
4.pokud chceš aby místo tvého odkazu byla tvá ikonka napiš její odkaz nebo kde jí najdu :)
pokud se přihlásíš do Collective Club Graphic dej si na svůj blog tuto ikonku aby se vědělo že si v tomto clubu.
Doufám že vše chápeš :)

layout na objednávku 0.25.

11. července 2011 v 12:35 | baruska |  objednané layouty
layout s kusovkama se mi celkem líbí nebo s kusovkama je to všechno udělaný jen s jedný kusovky akorát zvětšený a trošku předělaný takže doufám že sem to skoro splnila kusovka to tedy už teď přesně není ale byla :)


Poloviční stávka

11. července 2011 v 11:52 | baruska
takže rovnou k věci jsou prázdniny to jistě ale každý ví a k čemu jsou prázdniny? k tomu aby jsem si odpočinuli a hlavně si je pořádně užily . Já to ale nedělám, proč? protože jsem zavřená doma u počítače a vytvářím pro vás layouty smutné co? pro mě určitě. A layouty které jsem dělala si ani někdo nevyzvedl například rock layout nic do teď je nevyzvednutý na blogu i když jsem majitelce psala, ona nenapsala. Další je růžový se psem ten sice jenda holčina na blogu má ale předělala ho a totálně doničila to mi teda dělá jméno :( no nic nebudu to tu rozepisovat takže v každém týdnu beru max. 2 layouty k objendávce když jich tam bude víc neberu!!!