.. přidej se do collective club graphic :).

odjíždím :)

28. července 2011 v 23:02 | baruska
zítra odjíždím na týden pryč, a pak příští týden zase pryč, a tak tu 14 dní nebudu a tak ani nebudu moc dělat grafiku pro vás. Jenže vám to je úplně jedno, protože vás stále odmítám že vám tu grafiku neudělám :D jenže já si ty prázdniny nebo tu půlku prázdnin co ještě zbývá chci užít na plno! nechci jako vy od rána sedět u počítače a nedělat nic jiného než čumět do obrazovky a cvakat na klávesnici :D no prostě vám radím mazejte od těch počítačů a běžte si užít ty prázdniny!!! Nebo vám utečou jako voda sice u počítače, ale bez jediného zážitku (teda jestli pro vás není zážitek že jste se dostali o 20 levelů dál v nějaké hře jako je wowko nebo jak se to píše. A až budete zas sedět ve škole a budete naříkat ať už jsou prázdniny (což asi všichni známe), tak asi budete trochu litovat že jste si je neužili víc :)

no nemám pravdu???
jenže na druhou stranu, kdyby jste vy neseděli u PC já bych neměla návšěvnost :( ale já bych se jí klidně vzdala kdyby to bylo kvůli vám ;)
Ale jestli se vám stejně tenhle článek zdá jako pitomost, a jste si jisti že si prázdniny užijete u PC budiž, já jsem si totiž pro vás připravila memory game (v překladu pexeso) ale nebude to pexeso s obrázkama a tak. bude to pexeso ... to vám nemůžu říct třeba by si to nějaká kopírka okopčila, a než bych to sem zítra nebo kdy dala, ona už by to dávno měla, a ještě dřív než můj nápad bude mít svojí podobu. Protože jsem si tak trochu jistá že to (doufám) nikdo nevymyslel, tak to zatím udržím v tajnosti ;) ale stejně myslím že by se někomu mohla líbit.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama